Trabzon Ortahisar Belediyesi’ni Ziyaret Ettik!

  • 21 Nisan 2015
  • 3.675 kez görüntülendi.
Trabzon Ortahisar Belediyesi’ni Ziyaret Ettik!
Soldan Sağa: Hakan YILMAZ (Kanuni EAH TRSM), Nuray Dur (Dernek Başkanı), Ahmet Metin Genç (Belediye Başkanı), Neriman ARAS (Kanuni EAH TRSM), Recai Genç (Kanuni EAH)

 

Toplum Ruh Sağlığı Gönüllüleri Derneği Yönetim Kurulu olarak Trabzon Ortahisar Belediyesi Başkanı Sayın Ahmet Metin Genç’i makamında ziyaret ettik. Görüşmede Derneğimizi tanıttık ve amaçlarımız hakkında bilgi verdik. Ayrıca yapılabilecek ortak projeler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Ziyaretimizde gösterdikleri sıcak ilgi ve samimi karşılama için Sayın Ahmet Metin Genç’e ve Belediye personeline  teşekkürlerimizi sunuyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Merih B Fidan dedi ki:

    Merhabalar, vaktiyle karadeniz Ruh Sağlığı Derneğimiz vardı 1995’lerde. Acaba aynı kurum musunuz diye merak ediyorum. Bu arada gönüllüler olarak yaptıklarını takdir ediyorum. Ben de Trabzon’lu bir psikoloğum ve uzun yıllardır İngiltere’de yaşamaktayım. Farklı görev ve rollerde mültecilerle (özellikle kendi insanımızla) çalıştım.Kalitatif/nitel başta olmak üzere araştırma teknikleri konusunda derecelerim ve tecrübelerim var. Bu anlamda sizlere katkıda olacağım herhangi birşey olursa lütfen bildirin. Bana m****@****n.co.uk elektronik posta adresinden ulaşabilirsiniz.
    Çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar diliyorum. Dr. Merih Bektaş Fidan

BİR YORUM YAZ