Ofis Açılışımız Davetlilerin Katılımıyla Gerçekleştirildi!

  • 26 Eylül 2018
  • 1.266 kez görüntülendi.
Ofis Açılışımız Davetlilerin Katılımıyla Gerçekleştirildi!
Soldan Sağa: Dursun Ali Uzunhasanoğlu, Abdurrahman Ayazoğlu, Nuray Dur, Melih İnce, Sezgin Tutcu, Hakan Yılmaz

 

Dernek ofisimizin açılışı değerli konuklarımızın katılımıyla gerçekleşti. Açılışa Sayın Milletvekili Hüseyin Örs, Akçaabat Belediyesi Başkan Vekili Melike Turhan, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Hakan USTA, Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü’nden Orçun Calap, Trabzon Sanatevi Başkanı ve Mizah Sanatı Derneği Başkanı Adnan Taç, K.T.Ü. Devlet Konservatuarından Neyzen İlhan Barutcu, birçok dernek başkanı, Trabzon Kadın İnsiyatif Grubunun değerli katılımcıları ile birlikte Trabzon Kanuni E.A.H. Toplum Ruh Sağlığı Merkezinin gayretkar ve fedakar personeli, danışan aileleri ve üyelerimiz katıldılar ve bizleri onurlandırdılar.

Dernek Başkanımız Nuray Dur açılışta yaptığı konuşmada “Türkiye’de parmakla gösterilecek kadar az olan Toplum Ruh Sağlığı Dernekleri arasında Trabzon’umuzda ve bölgemizde, insanı değer bilerek, toplumdaki yerini ve saygınlığını korumak amacını misyon edinerek, kurumsallaşarak vizyonunu her platformda duyurmak için tüm çalışmalarımızla ve üyelerimizle birlikte bir amaç doğrultusunda mücadele etmekteyiz. Derneğimizin toplumumuz adına geleceğimiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Ergoterapist Öznur Çetin’in Dernek’in kuruluşunu ve amaçlarını anlatan ve yapılan faaliyetlere yer verilen slayt sunumunun ardından kokteyle geçildi.

PHOTO-2018-09-22-16-03-50

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ